نامه و فرم عضویت انجمن تحقیقات آزمایشگاهی ایران

برای مشاهده متن نامه معاون محترم دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دریافت فرم عضویت و نحوه ارسال مدارک کلیک کنید.

 |


تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 97-98

 |


فراخوان جوايز گسترده بنياد ملي نخبگان براي دانشجويان استعداد درخشان - مهلت ثبت نام 15 مرداد ماه

 |


برنامه امتحانات آزمايشگاههاي گروه شيمي در نیمسال دوم سال 96-97

 |


قابل توجه دانشجویان، اطلاعیه ارزشیابی اساتید در نیمسال دوم سال 96-97

 |


برگزاری دهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران در تاریخ ۴-٣ شهریورماه ٩٧  در دانشگاه علم و صنعت ایران

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 |


برگزاری اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران 10 و 11 شهریور - دانشگاه زنجان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 |


هفت سین زیبای گروه شیمی به مناسبت فرارسیدن نوروز 97  

 |


حمايت از شركت در كنفرانس هاي داخلي دانشجويان كارشناسي

  به اطلاع دانشجویان کارشناسی می رساند بر اساس مصوبه 444 مورخ 96/11/30 شوراي پژوهش دانشگاه، پرداخت هزینه های شركت در كنفرانس هاي داخلي دانشجويان كارشناسي بشرط رعايت مصوبات قانوني، تنها از دانشجويان نفر اول هر گروه  و در هر دوره  صورت مي گيرد.

 |


فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ورودی مهرماه 97 دانشگاه اراک

  دانشگاه اراک بر اساس آیین نامه های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت بدون آزمون، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از میان دانشجویاان و فارغ التحصیلان داخل و خارج دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ورودی مهرماه 97، طبق جزئیات ذکر شده در این فراخوان، دانشجو می پذیرد.

برای دریافت جزئیات اینجا کلیک کنید.

 

 |


فراخوان حمايت از رساله هاي دكتري

  به اطلاع دانشجویان دکتری می رساند صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران INSF) در راستای حمایت از رساله های دکتری در چارچوب سیاستهای پژوهشی و فناوری، تا تاریخ 96/12/29 طبق آیین نامه منتشره در سایت صندوق به نشانی www.insf.org از پروپوزالهای دانشجویان مقطع دکتری ثبت نام بعمل می آورد.
 |

قابل توجه دانشجويان كارشناسي ارشد
   جهت اخذ درس پايان نامه مي بايست ابتدا  درخواست تصويب موضوع پايان نامه دانشجو (پيشنهاديه) را در پيش خوان خدمت حداقل به تصويب شوراي گروه رسانيده باشد و اين درخواست براي طرح در شوراي تحصيلات  تكيملي دانشكده ارسال شده باشد در غير اينصورت امكان انتخاب واحد پايان نامه در گلستان را ندارد .
  براي دانشجوياني كه موفق به ثبت پيشنهاديه خود در نيسمال دوم نشده اند، و  دانشجو در نيمسال سوم مشغول به تحصيل است ، با تكميل فرم "تعهد تصويب پيشنهاديه" و  تاييد استاد راهنما و مدير گروه، كارشناس محترم گروه ميتواند  از طريق  سامانه گلستان براي دانشجو انتخاب واحد پايان نامه را انجام نمايد
 
  فرم "تعهدتصويب پيشنهاديه" از  طريق وبگاه تحصيلات تكميلي قابل دريافت ميباشد.
 |

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی 96

  به اطلاع دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري ورودي 96 مي رساند كه لازم است تا تاريخ 7 بهمن 96 فرم تعيين استاد راهنمای خود را تكميل و تحويل گروه شيمي دهند.

 |


قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن 96

به اطلاع دانشجویان کارشناسی شیمی محض ورودی بهمن 96 می رساند شروع کلاسها از 21 بهمن 96 می باشد.

برای دریافت برنامه درسی اینجا کلیک بفرمایید.

 |


اطلاعيه ثبت نام وام ويژه دكتري (نوع 2) دوره روزانه زمستان 96

 به اطلاع دانشجویان مقطع دکتری دوره روزانه (ورودی های قبل از سال 96 ) متقاضی وام ویژه نوع2 (سه ماهه زمستان96 ) می رساند ضمن ثبت تقاضای خود در پورتال دانشجویی صندوق رفاه، به منظور دریافت فرم و مدارک از تاریخ 96/10/16 لغایت 96/10/30 به کارشناسان دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها مراجعه نمایند.

شرایط و مدارک لازم

 |


اطلاعيه بورس تحصيلي کشور مجارستان برای سال تحصیلی 2018-2019

   نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری Phd) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2018-2019 موافقت نموده است.

  بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول، علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی ( https://apply.stipendiumhungaricum.hu ) نسبت به ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاههای مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ( grad.saorg.ir ) و رشته ها و دانشگاههای مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ( edd. behdasht. gov .ir ) اقدام نمایند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 |


صفحه 1 ، 2 ، 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آمار بازدیدکنندگان

2
71
187550